Contact

Heb je vragen? Dan kun je hier eenvoudig een e-mail sturen of evt. bellen met de juiste persoon. We staan je graag te woord.

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Wie kan ik bereiken voor …

Vragen over de diensten
Dienst bijwonen
Preken en voorgangers
Koster
Preekvoorziening
Jan Arie Pruijsen
Atie Koevoet
koster@gkvzaltbommel.nl
preekvoorziening@gkvzaltbommel.nl
0418-511998
0418-513428
Algemene vragen
Ledenadministratie
Website
Kerkblad
Beeld en geluid
Kerkelijk bureau
Webredactie
Kerkblad redactie
Bengteam
Aline van Houwelingen
Willemien Pruijsen/Hedi de Meij
Lisanne van den Berg
Jeroen van Opstal
kerkelijkbureau@gkvzaltbommel.nl
webredactie@gkvzaltbommel.nl
kerkblad@gkvzaltbommel.nl
bengteam@gkvzaltbommel.nl
0418-540124
Vragen over onze gemeente
Gemeente opbouw
Kringen
Diaconie
Predikant
Kerkenraad
Interne Vertrouwenspersoon
CGO
KTK
Diaconie
Predikant
Scriba
IVP-er
vacant
Thirza van Giessen
Jan van der Kooi
Marten Tel
Ruben van Diggelen
Corina van der Kooi
predikant@gkvzaltbommel.nl
scriba@gkvzaltbommel.nl
corina_vdk@hotmail.com
06-42594411
Vragen over onze jeugd
Jeugdbeleid
Crèche 0 tot 4 jaar
Jeugd van 12 tot 16 jaar
Jeugd vanaf 16 jaar
Catechisatie
Jongerenwerker
Crèche coördinator
Jeugdclubleider
Jeugdvereniging leider
Catecheet
Jonathan Varwijk
Saskia van Horssen
Hedzer van der Kooi
Marlijn van Houwelingen
Arco van Bergen
jeugdwerker@gkvzaltbommel.nl
saskiavanhorssen@hotmail.com
hedzer1978@hotmail.com
webredactie@gkvzaltbommel.nl
orbi@urbi.nl
06-38443541
Vragen over de voorzieningen
Gebruik kerkgebouw en middelen
Financien
Commissie Beheer en Organisatie
Penningmeester
Willemien Pruijsen
Harm-Jan Groen
cbo@gkvzaltbommel.nl
penningmeester@gkvzaltbommel.nl
0418-511998

Route en parkeren

Het kerkgebouw is gelegen aan de Nieuwe Tijningen 3 in Zaltbommel. Hiernaast is een kaart weergegeven met de locatie.

Parkeren op zondag is mogelijk bij onze buren links en rechts van ons of aan De Zandkampen, de straat tegenover het kerkgebouw.